پذيرش معرف
معرف گرامی؛
با عرض سلام خدمت شما؛
از این که در نشر هر چه بیشتر معارف مکتب اهل بیت(علیهم السلام) به دنیا ما را یاری می دهیم بسیار خرسندیم. پس از ثبت نام کاملا رایگان در این بخش شما می توانید به عنوان معرف دانشگاه مجازی المصطفی(ص) در کمتر از 3 دقیقه فعالیت خود را شروع نمایید.
معرفان دانشگاه مجازی المصطفی(ص) با دریافت لینک های اختصاصی برای هر کدام از رشته بلند مدت دانشگاه می توانند با ساخت محتواهای تبلیغاتی در مورد رشته ها(اعم از کلیپ، عکس نوشته و یا حتی یک پاراگراف متن) و انتشار آن با لینک اختصاصی خود در شبکه های اجتماعی(فیس بوک، اینستاگرام، کانال یوتیوب، واتس آپ، تلگرام و ...)، دوستان، آشنایان، بستگان،مخاطبین و فالور های خود در شبکه های اجتماعی و ... به دانشگاه مجازی المصطفی (ص) معرفی نمایند و متناسب با تعداد افرادی که جذب می کنند از امتیازاتی چون دریافت تخفیف در شهریه رشته ها تا 40 % و یا دریافت کمک های مادی به ازای هر نفر و ... استفاده نمایند.
اگر می خواهید گامی هر چند کوچک در جهت نشر معارف مکتب اهل بیت(علیهم السلام) و زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت بردارید، حتما در این بخش ثبت نام کنید حتی اگر مخاطبین کمی هم دارید.
نکته: شما در مرحله آغاز ثبت نام هستید و پس از وارد کردن ایمیل، یک ایمیل فعالسازی به شما ارسال می شود. در صورتی که در دریافت نکردید، بخش SPAM را نیز بررسی نمایید.
به کمک هم، معارف مکتب اهلبیت(علیهم السلام) را در جهان گسترش خواهیم داد.

یا

captcha